OBAVIJEST ZA MATURANTE
Autor: Administrator , 13. 7. 2020.

Potvrde o položenim ispitima državne mature mogu se podići u srijedu, 22. srpnja 2020. od 8:00 do 12:00 sati u zbornici velike zgrade.

Potvrde mogu podići samo učenici osobno ili njihovi roditelji, uz predočenje osobne iskaznice.

Ostale informacije pročitajte u nstavku.

Učenici koji ne podignu potvrde toga dana, moći će ih podići poslije 15. kolovoza 2020. u učeničkoj referadi.

Napomena: učenici koji imaju neopravdan izostanak s ispita državne mature neće moći dobiti potvrdu za položene ispite dok ne izvrše uplatu Nacionalnom centru za vanjsko vrednovanje obrazovanja. Upute o zaduženju i uplati vidljive su svakom učeniku na osobnim stranicama postani-student.hr pod poveznicom Moja zaduženja.

Učenici koji budu prijavljivali ispite državne mature za jesenski rok trebaju izvršiti prijavu u vremenu od 20. srpnja 2020. u 12:00 sati do 31. srpnja 2020. u 12:00 sati na isti način kako su ih prijavljivali za ljetni rok. Naknadne prijave ispita NEĆE biti moguće.

Jesenski rok države mature počinje 19. kolovoza 2020.