Poziv na radionice - iMOS 2019.
Autor: Administrator , 15. 5. 2019.

Već desetu godinu zaredom, Regionalni info-centar za mlade Osijek organizira manifestaciju iMOS (Informiranje mladih Osijeka).

Ovogodišnji iMOS sadržavat će niz informativnih radionica, na različite teme, a koje ćemo provesti u suradnji za relevantnim stručnjacima iz naših suradničkih organizacija, udruga, institucija pa i tvrtki iz Osijeka.

iMOS 2019. započinje u utorak, 21. svibnja 2019. godine, i to održavanjem zanimljivih informativnih radionica, koje će se održati u prostoru Info-centra za mlade Osijek, Kralja Zvonimira 15.

Raspored radionica:

Radionica: Sigurnosti na internetu – 13:00 – 14:30 sati , gdje će mladi, u opuštenoj i neformalnoj atmosferi, kroz niz praktičnih primjera i igara, moći saznati kako primjereno, odgovorno i sigurno koristiti i kreirati internetski sadržaj. A sve kako bi se mladi senzibizirali za zaštitu privatnosti i na vrijeme izbjegla neugodna i opasna iskustva.​

Mladi se mogu prijaviti OVDJE: https://docs.google.com/forms/d/1DJS5RxVuvvdq334fPhxNKXokKBG_P8a9jBoC4ASrr7I

Radionica na temu Financijske pismenosti mladih, od 15:00 do 16:00 sati, namijenjena je svim srednjoškolcima koji žele na zanimljiv i njima prilagođen način saznati više o osnovnim financijskim pojmovim: inflaciji, bankama, bankovnim karticama, kamatama i slično.

Prijavnica se nalazi OVDJE:

Prijave traju do četvrtka, 16. svibnja 2019.

Detalji oko prijave na radionice nalaze se u privitku ove obavijesti

Priloženi dokumenti:
iMOS_2019._-_Poziv_za_srednje_skole.doc (901.50 KB)