Ako želite upisati Ekonomsku i upravnu školu Osijek, pogledajte  popis nastavnih predmeta:

za zanimanje ekonomist

za zanimanje upravni referent

za zanimanje poslovni tajnik

Informacije i konzultacije

Razredne konzultacije u 2023./2024.

Predmetne konzultacije nastavnika 2023./2024.

Pregled specijaliziranih učionica

Rad Škole organiziran je u dvije zgrade. Specijaliziranim kabinetima i knjižnicom koriste se učenici i jedne i druge zgrade.
Škola ima sljedeće specijalizirane učionice:
– kabinet za Informatiku (soba 27) s 30 računala i ostalom popratnom opremom (dva pisača, LCD projektor)
– kabinet za Informatiku i Kompjutorsku daktilografiju (soba 19)  sa 16 računala (jedan pisač, LCD projektor)
– dva praktikuma za Vježbeničku tvrtku za provedbu stručnih praktičnih znanja:
– praktikum u sobi 22 je opremljen s 18 umreženih računala
– praktikum u sobi 20 je opremljen s 11 umreženih računala, jednim pisačem, LCD projektorom i fotokopirnim strojem
– kabinet za Matematiku je opremljen računalom, pisačem, LCD projektorom (soba 8)
– kabinet Hrvatskoga jezika je opremljen računalom i 5 tableta, pisačem, pametnom pločom, LCD projektorom (soba 7)
– kabinet za pravnu grupu predmeta je opremljen računalom, pet prijenosnih računala, pisačem, LCD projektorom (soba 18)
– knjižnica s multimedijskom čitaonicom
– kabinet za Kompjutorsku daktilografiju s 30 radnih mjesta opremljenih računalima, LCD projektorom i 2 pisača (soba 24)
– praktikum s 14 mjesta s računalom, pametnom pločom i 3d pisačem u zgradi u Bösendorferovoj 4 (soba 3).

Kabineti i specijalizirane učionice su klimatizirane. Učionice broj 3, 11 i 14 (Bösendorferova 4), 6, 14 i 26 (Trg Svetog Trojstva 4), opremljene su pametnom pločom.

Škola ne raspolaže dvoranom za nastavu Tjelesne i zdravstvene kulture, niti vanjskim terenima. Nastava će se održavati u dvorani Sokol tijekom zimskog razdoblja prema predviđenom rasporedu, a u proljetnom i jesenskom razdoblju na Srednjoškolskom igralištu.

Mala zgrada: 1. i 2. razredi

Velika zgrada: 3. i 4. razredi

Elementi i kriteriji vrednovanja po predmetima/smjerovima