Maturalna zabava_16/17

Ovaj tjedan: 2093
Djelatnici Škole

Logotip škole osmislila i izradila profesorica Sanda Duk

Popis nastavnika i predmeta školske godine 2016./2017.

Hrvatski jezik i hrvatski poslovni jezik: Marijana Biljan, prof; Maja Kurtović, dipl. bibl. et prof., Marija Luc, prof.,  Vanja Tomić, prof., Blaženka Budimčić, prof., Jadranka Varvodić, prof.

Engleski jezik, engleski jezik s dopisivanjem: Vlasta Markulak, prof;  mr. sc. Nada ČuloAleksandra Šnajder, prof., Andreja Škarica, prof., Marijana Avdejev, prof., Sanja Vakanjac Ivezić, prof., Krešimir Vuletić, mag. educ. philol. angl. et mag. educ. philol. germ., Mirela Pružinac, prof.

Njemački jezik: Mirela Pružinac, prof., Krešimir Vuletić, mag. educ. philol. angl. et mag. educ. philol. germ., Andreja Škarica, prof., Sanja Vakanjac Ivezić, prof., Vlasta Markulak, prof.,

Talijanski jezik: Marijana Avdejev, prof.

Etika: Dalibor Popović, prof., Mirta Omazić, mag. educ. phil. et mag. educ. philol. croat,

Vjeronauk: Lucija Saulić, dipl. theol., mr. sc. Snježana Majdandžić-Gladić,

Tjelesna i zdravstvena kultura: Luka Rimac, mag. cin., Lidija Tihi, prof., Željko Pavičić, prof., Sonja Kešerac, prof.

Čovjek, zdravlje i okoliš: Ivana Posavac, mag. educ. biol. et chem.,

Kemija: Ivana Posavac, mag. educ. biol. et chem., Jasna Rebrina, prof.

Biologija s ekologijom, biologija: Ivana Posavac, mag. educ. biol. et chem.

Informatika; Informatika i informatički poslovni sustavi: Sonja Maričić, mag. educ. math. et inf., Lidija Bilbija, mag. educ. math. et inf., Natalija Stjepanek, mag. educ. math. et inf., Draženka Galošević, prof.

Matematika: Marina Herceg, mag. educ. math. et inf.,  Vesna Popić, prof., Ivica Staniša, prof., Lidija Goljevački, prof., Nada Leninger, prof., Štefica Zorinić, prof.

Statistika: Marina Herceg, mag. educ. math. et inf.,  Ivica Staniša, prof., Lidija Goljevački, prof.

Povijest: Stipan Nadj, prof., Marija Rumbočić-Pezelj, prof.,

Geografija: Marjan Čalić, prof., Sonja Štajdohar, prof., Željka Kovačević, prof.

Poslovna psihologija: Ivana Borić, mag. psych.,

Latinski jezik: Marina Šutalo, prof.,

Kompjutorska daktilografija: Natalija Bilandžić, dipl. oec., Ružica Smoljo, dipl. oec., Dejan Goljevački, mag. oec., Nataša Šalamun, mag. oec., Vilson Nićin, dipl. iur., Hrvoje Biuklić, mag. iur.

Kompjutorska daktilografija s uredskim praktikumom: Dejan Goljevački, mag. oec., Hrvoje Kovač, dipl. iur.

EKONOMSKA GRUPA PREDMETA:

Gospodarstvo: Zora Biuklić, dipl. oec.,

Knjigovodstvo: Sanja Arambašić, dipl.oec.,

Računovodstvo: Natalija Bilandžić, dipl. oec., Ružica Smoljo, dipl. oec., Jadranka Kristić, dipl. oec., Sanja Arambašić, dipl. oec., Branka Marić, dipl. oec.

Poduzetništvo s menadžmentom: Ljiljana Dumančić, dipl. oec.,

Poduzetništvo: Ljiljana Dumančić, dipl. oec., Dubravka Ibriks, dipl. oec., mr. sc. Antonija Čalić,

Osnove poduzetništva i menadžmenta: Dejan Goljevački, mag. oec.,

Osnove ekonomije: Zora Biuklić, dipl. oec., Dunja Novak, mag. oec., Dejan Goljevački, mag. oec.;  mr. sc. Marija Mesić Škorić,

Osnove turizma: Dunja Novak, mag. oec.

Marketing: mr.sc. Marija Mesić Škorić, mr. sc. Sanja Arambašić, Dubravka Ibriks, dipl. oec.

Marketing usluga: Dubravka Ibriks, dipl. oec., Zora Biuklić, dipl. oec., Sanda Duk, dipl. oec.

Bankarstvo i osiguranje: Ivana Špiranović, univ. spec. oec., Marina Bošnjak, dipl. oec.

Tehnika komuniciranja: Sanda Duk, dipl. oec.,

Tajničko poslovanje: Sanda Duk, dipl. oec.,

Tržište kapitala: Ljiljana Dumančić, dipl. oec.

Poslovne komunikacije: Luka Rupčić, dipl. oec., mr. sc. Sanja Arambašić, Hrvoje Kovač, dipl. oec.

Obiteljski posao: Sanda Duk, dipl. oec.

Globalno poslovno okruženje: Dejan Goljevački, mag. oec., Marina Bošnjak, dipl. oec.,

Društveno odgovorno poslovanje: Marina Bogdan, mag. oec.

Uvod u poslovno  upravljanje: Sanda Duk, dipl. oec., Marina Bogdan, mag. oec.

Komunikacijsko  prezentacijske vještine: Ivana Špiranović, univ. spec. oec.,  mr. sc. Antonija Čalić

Vježbenička tvrtka: Marina Bošnjak, dipl. oec. , Hrvoje Kovač, dipl. oec., Branka Marić, dipl. oec., mr. sc. Antonija Čalić, mr. sc. Sanja Arambašić, Luka Rupčić, dipl. oec.

Upravljanje prodajom: Marina Bogdan, mag. oec.,

PRAVNA GRUPA PREDMETA

Uredsko poslovanje i dopisivanje: Marina Jukić, dipl. iur.

Ljudska prava: Hrvoje Biuklić, mag. iur.

Sociologija, Filozofija: Dalibor Popović, prof.

Upravni popstupak: Vesna Gržan, dipl. iur.

Uvod u obiteljsko pravo: Marina Jukić, dipl. iur.

Uvod u imovinsko pravo: Vilson Nićin, dipl. iur.

Uvod u državu i pravo: Vilson Nićin, dipl. iur.

Logika: Dalibor Popović, prof.

Ustavni ustroj RH: Marina Jukić, dipl. iur.

Radno pravo: Vesna Gržan, dipl. iur., Hrvoje Biuklić, mag. iur.

Trgovačko pravo: Vilson Nićin, dipl. iur.,

Pravno okruženje poslovanja: Vilson Nićin, dipl. iur., Vesna Gržan, dipl. iur., Marina Jukić, dipl. iur.

Administrativno i pomoćno-tehničko osoblje:

Tajnik: Mario Bede

Pedagog: Maja Akšamović-Andrić

Psiholog: Petra Avi

Defektolog: Jelena Soudil - Prokopec

Knjižničar: Ljubica Kretić

Voditelj računovodstva: Josipa Kuna, Anita Vuica

Administrativno-računovodstveni radnik: Nevenka Rimac

Domar: Robert Pružinac

Spremačice: Katarina Čubek, Željka Jozing, Biserka Pavičić, Zdenka Sić i Antonija Vasilj

Admin: Draženka Galošević