eTWINNING PROJEKT
Autor: Administrator , 30. 9. 2020.

'JA I SVA MOJA LICA' ('Me, Myself & I')

Ove se školske godine, naša škola uključila u međunarodni eTwinning projekt 'Ja i sva moja lica' ('Me, Myself & I'). Slučajnim je odabirom izabran 1. b razred u kojem će aktivnosti projekta provoditi psihologinja Ivona Kolarik Ferić, pedagoginja Maja Akšamović-Andrić i razrednik Luka Rimac.

Projektom se promovira važnost dobrog mentalnog zdravlja kod djece i mladih kroz različite, njima primjerene aktivnosti. Poticat će ih se na prepoznavanje emocija, traženje podrške i primjereno komuniciranje unutar vlastite zajednice, ali i šire, u svrhu brige i očuvanja kako vlastitog, tako i mentalnog zdravlja zajednice. Učenici će imati priliku i surađivati s učenicima iz drugih škola, čuti primjere dobre prakse i prihvatljive obrasce ponašanja koji doprinose očuvanju mentalnog zdravlja.

S obzirom da je mentalno zdravlje dio općeg zdravlja, te da živimo u intenzivno stresnim vremenima, briga i očuvanje mentalnog zdravlja od iznimne je važnosti. Zbog toga se veselimo sudjelovanju u ovom projektu kroz koji ćemo razvijati znanja i vještine u ovom vrlo važnom segmentu ljudskog funkcioniranja.

Izvor: https://universitybusiness.com/wp-content/uploads/2019/05/Screen-Shot-2019-05-23-at-1.11.29-PM.png