Datum objave: 22. ožujka 2024.

HNK OSIJEK

U Hrvatskom narodnom kazalištu u Osijeku, 8. travnja 2024. u 19.00 sati, naši učenici će pogledati dramsku predstavu koja je nedavno imala svoju osječku premijeru – Maratonci trče počasni krug.

To je komedija Dušana Kovačevića, svima poznata kao legendarni filmski uradak (iako je prvenstveno bila namijenjena izvođenju na kazališnim daskama). Osječka predstava je oživjela jedan bezvremeni hit i izazvala enormno zanimanje publike pa ovih dana kartu više traže i oni koji već godinama nisu stupili u taj hram kulture.

To je treća od tri dogovorene predstave za ovu godinu za našu Školu.

WORLDSKILLS 2024

Čestitamo našim učenicima na odličnom uspjehu na državnom natjecaju učenika strukovnih škola WorldSkills Croatia 2024.    U disciplini Tajničko poslovanje Mihael Marošević osvaja odlično 2. mjesto pod mentorstvom nastavnika Dejana Goljevačkog.   Sara Horvat i Sara...