Datum objave: 23. svibnja 2024.

LEADership projekt

1. svibnja 2024., učenici 1. i 3. razreda Ekonomske i upravne škole Osijek sudjelovali su na projektu „LEADership“ u organizaciji studentske udruge „Hrvatska akademska zajednica“.

Projekt se održao na Ekonomskom fakultetu Osijek i na njemu su sudjelovali uspješni lokalni poduzetnici: Toni Vlaškovac (Tonino Barbieri), Srđan Kovačević (ORQA), Feđa Ivanšić (Barrage), Anja Dumančić i Nikolina Kišasondi (Desiinia), Boris Rauš (Bamboo Lab) i Mario Krešo (Consortium). Gosti predavači su učenicima podijelili svoja iskustva i načine rješavanja problema u organizacijama.

U organizaciji projekta aktivno su sudjelovali bivši učenici naše škole: Anamarija Lagator i Marko Rešetar Rudić.

OBAVIJEST MATURANTIMA

SUKLADNO PRAVILNIKU O IZRADI I OBRANI ZAVRŠNOG RADARASPORED PREDAJE ZAVRŠNIH RADOVA BITI ĆE 17. lipnja 2024.U ČITAONICI ŠKOLE PREMA SLIJEDEĆEM RASPOREDU:  4.A RAZREDNI ODJEL – 10.00   - 10.15 4.B RAZREDNI ODJEL -  10.15  -  10.30 4.C RAZREDNI ODJEL -  10.30  -  10.45...