Erasmus projekt "EMPOWERING"

Odluka o odabiru nastavnika u pratnji i sudionika job shadowinga

Obavijest o rezultatima za obavljanje stručne prakse u inozemstvu

Objavljujemo rezultate natječaja za obavljanje stručne prakse kroz Erasmus+ projekt “Empowering young Leaders for Sustainable Business development”.

Molimo učenike koji su na listi, a nemaju otvoren vlastiti žiro račun u banci, da ih otvore najkasnije do 7. prosinca 2023. godine kako bi priredili Ugovore i pripadajuću dokumentaciju.

Lista Portugal

Lista Španjolska

Obavijest kandidatima za stručnu praksu Erasmus+

Razgovori s kandidatima koji su se prijavili za stručnu praksu putem Erasmus+ programa održat će se u ponedjeljak 27. i utorak 28. studenoga 2023. godine u kabinetu br. 15 male zgrade, prema sljedećem rasporedu:

– 2. razredi u ponedjeljak 27.11. od 8,00 do 10,30 sati

– 3. razredi u ponedjeljak 27.11. od 11,00 do 14,30 sati

– 4. razredi u utorak od 8,00 do 14,00 sati.

Molimo kandidate da svoje prezentacije ranije pošalju na jsoudil@net.hr

Poziv nastavnicima za sudjelovanje u Erasmus+ projektu „Empowering Young Leaders for Sustainable Business Development“

Od 22. 11. 2023. do 29.11. 2023. primaju se prijave za pratnju učenicima na Erasmus+ stručnoj praksi, kao i prijave za stručno usavršavanje nastavnika – job shadowing.

Nastavnici se mogu prijaviti kao pratnja učenicima u Portugalu i Španjolskoj ili za vlastito stručno usavršavanje u Portugalu.

Do navedenog datuma potrebno je ispunjeni prijavni obrazac predati u tajništvu Škole. Prijavnom obrascu prilaže se motivacijsko pismo gdje nastavnik treba obrazložiti razloge prijave te plan diseminacije stečenog iskustva i znanja.

Povjerenstvo u sastavu: Lidija Žaper, prof., ravnateljica škole, Lidija Goljevački, prof. i Petra Avi, dipl. psiholog ocijeniti će pristigle prijave, obaviti razgovore s kandidatima te objaviti listu nastavnika.

Prijavni obrazac
Prezentacija s nastavničkog vijeća 21.11.2023.

Otvorene prijave za stručnu praksu u inozemstvu

Ekonomska i upravna škola Osijek osigurala je sredstva kroz strukovni Erasmus+ program u kojem će 28 učenika i 2 nastavnika svoja znanja i vještine moći usavršiti u međunarodnom okruženju Portugala i Španjolske.

Projektom  „Empowering Young Leaders for Sustainable Business Development“  želimo unaprijediti vještine i kapacitete učenika za pokretanje i vođenje malih zelenih i održivih obiteljskih poslova u ruralnim područjima.

Rok za prijavu učenika je 17.11.2023., a prijavni obrazac s traženim prilozima dostavlja se ured pedagoginje. Sva pitanja možete uputiti i voditeljici projekta Sandi Duk Pritišanac na e-mail: sanda.duk@gmail.com

Prezentacija projekta